Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

Şarkıcı Sinan Akçıl'dan BOMBA şok açıklama / Ebru Şallı'dan bebek isteyen Sinan adını bakın ne koyacakmış?

Ünlü sanatçı şaşırtan açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Sevgilisi Şallı ile doyasıya aşk yaşayan akçıl ondan bebek istediğini de bir mesaj yoluyla yaptı. Sinan Akçıl kimdir, ne iş yapar, Ebru Şallı kimdir, ne iş yapar, nasıl geçinir, kaç yaşında?

Şarkıcı Sinan Akçıl'dan BOMBA şok açıklama / Ebru Şallı'dan bebek isteyen Sinan adını bakın ne koyacakmış?
Ünlü sanatçı şaşırtan açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Sevgilisi Şallı ile doyasıya aşk yaşayan akçıl ondan bebek istediğini de bir mesaj yoluyla yaptı. Sinan Akçıl kimdir, ne iş yapar, Ebru Şallı kimdir, ne iş yapar, nasıl geçinir, kaç yaşında?

Ünlülwerin hayatı anlam veremeyecek şekilde değişmeye davam ediyor. Aşk hayatlarıyla hayranlarının şoke eden ünlüleri kervanıjna Ebru Şallı ile genç şarkıcı Sinan Akçıl'da katılıyor. Yaşlı ve genç çiftin durumlarının ne olduğu tam anlaşılmasada Akçıl Şallı'dan bebek istediğini basın yoluyla tüm dünyaya duyurmayı becerdi. İşte O açıklamalar..
Bir dargın bir barışık hayatlarıyla gündemi sürekli meşgul eden ünlü santçılar Sinan Akçıl ve Evbru Şallı arasındaki ilişki bebek isteme ve evlilik konularında şoke eden haberlerle çalkalanaıyor. Ebru Şallı hamile mi, ne iş yapar, S,nan Akçıl bebek mi istedi, kaç tane istedi, ne zaman bebek yapacaklar? İşte ayrıntılar..
Geçtiğimiz yıllrda mutlu bir evlilğiği olan ve çocukalrıyla birlikte yaşadığı mutlu evlilik sonrası hızlıca kocasından boşandı ve kendini pilatese verdi ünlü güzel ebru şallı. Boşanır boşanmazda erkeklerin gözü şallı da oldu ve herkes aşk yaşamak istedi fakat bunun başaran Sinan Akçıl oldu. Sinan ile bir süre aşk yaşayan ikili ayrılık açıklaması yapğtılar ve aşk acısı çektşiler. İkili geçtiğimiz günelrde yeniden barıştı ve hayatlarına devam ediyorar fakat gündeme düşen bomba iddia ilişkide yeni boyuta geçildiğini ortaya koyuyor. Ünlü pilatesçi Ebru Şallıdan bebek isteyen Sinan Akçıl kutsal kadınım dediği Şallı'den kutsal bebek sahibi olmak için yanıp tutuşuyor. Ebru Şallı'nın iki çocuğu olmasına rağmen Sinan Akçıl'dan çocuk yapmak istiyor mu? Sinan Akçıl'ın sevgilisi Ebru Şallı hamilemi Sinan bebek ne zaman doğacak?

Pilates yzmanı Ebru Şallı ve Sinan Akçıl yeniden beraber olmaya mı başladılar?  Sinan Akçıl katıldığı bir programda Yasemin Şefik'in konuğu olarak gittiği yayında  çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Peki Ebru Şallı bu işe ne diyecek? Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çocuk sahibi olmak istiyorlar mı? 

Sinan Akçıl, canlı yayında ünlü radyocu Yasemin Şefik'in konuğu oldu. Ebru Şallı'yla beraberliği magazin basını tarafından yakın takipte olan Sinan Akçıl çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.
 
''ÇOCUĞUMUN ADI SİNAN OLSUN''
 
Şefik'in " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ülkemiz adına özel bir şarkı hazırladın. Yakında da "Bir Dilek Tut Vakfı" çocukları yararına bir konser vereceksin. Peki çocuk istiyor musun?" sorusu üzerine; "Çocuk istiyorum. Ama çocuk beni istiyor mu şu anda o da önemli diyerek gülüşmelere sebep oldu, daha sonra şaka bir yana bana kesinlikle megolaman demesinler ama çocuğumun adı 'Sinan' olsun istiyorum... Belki 3, belki 5 belki 10 yıl sonra kim bilir? Ama Sinan Akçıl ismi devam etsin, bu bana rahmetli anneannemin de vasiyetidir" dedi.

Pilates uzmanı Ebru Şallı ve Sinan Akçıl yeniden beraber olmaya mı başladılar?  Sinan Akçıl katıldığı bir programda Yasemin Şefik'in konuğu olarak gittiği yayında  çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Peki Ebru Şallı bu işe ne diyecek? Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çocuk sahibi olmak istiyorlarmı? Katıldığı yayında çocuk istidiğini ve adınıda Sinan koymaak istediğini söyledi.Bir süredir araları limone olan iki ünlü çift çocuk sahibi olmayı ne zaman kafaya koydular.Ebru Şallı'nın iki çocuğu olmasına rağmen Sinan Akçıl'dan çocuk yapmak istiyor mu?Sinan Akçıl'ın sevgilisi Ebru Şallı hamilemi Sinan bebek ne zaman doğacak?Ebru Şallı kimdir?
 
Ebru Şallı (d. 15 Ocak 1977, İstanbul), Türk model, jimnastikçi ve sunucu. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.
 
1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır.
 
Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru'nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV'de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Pilates uzmanı Ebru Şallı ve Sinan Akçıl yeniden beraber olmaya mı başladılar?  Sinan Akçıl katıldığı bir programda Yasemin Şefik'in konuğu olarak gittiği yayında  çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Peki Ebru Şallı bu işe ne diyecek? Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çocuk sahibi olmak istiyorlarmı? Katıldığı yayında çocuk istidiğini ve adınıda Sinan koymak istediğini söyledi.Bir süredir araları limone olan iki ünlü çift çocuk sahibi olmayı ne zaman kafaya koydular.Ebru Şallı'nın iki çocuğu olmasına rağmen Sinan Akçıl'dan çocuk yapmak istiyor mu?

Sinan Akçıl kimdir?

Sinan Akçıl (d. 20 Mayıs 1982; Leeuwarden, Hollanda) Türk besteci, müzisyen ve şarkıcı.
 
Müzik adamı Saim Akçıl'ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl'ın kardeşidir. Müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Akçıl, şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimlerle çalışmıştır. Hadise'nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edip dördüncü olduğu "Düm Tek Tek" şarkısına imza atmıştır. Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener'in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı Hande'ye Neler Oluyor? albümündeki söz ve müzikler Sinan Akçıl'a aittir. Hande Yener'in 13 Eylül 2010'da çıkarmış olduğu Hande'yle Yaz Bitmez albümündeki 10 remix ve "Uzaylı" adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl imzalıdır. Sinan Akçıl son olarak Hande Yener'in Eylül 2011'de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestelerini yaptı.
 
Sinan Akçıl ve Ebru Şallı kutsal aşkını bitiren kadın olarak gösterilen Ayşe Özdemir ilk kez konuştu. Ayşe Özdemir ' Çok üzüldüm, olayın benle alakası yok dedi.'Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın sürpriz ayrılığındaki 'ihanet iddiası', magazin kulislerini karıştırdı. Önce Şallı'nın, Akçıl'ın telefonunda başka bir kadınla yaptığı yazışmayı görüp ilişkisini noktaladığı öne sürüldü. Daha sonra ‘Kutsal Aşk’ın şarkıcı Ayshe yüzünden bittiği ortaya çıktı.

Akçıl, 1.5 yıl aşk yaşadığı ve 'kutsal kadınım' dediği Ebru Şallı için şarkı yazmıştı. Ünlü şarkıcı şimdi de yeni aşkı Ayshe için romantik bir şarkı yazdı ve besteledi. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270