Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Melih Gökçek: Pişmanım, aldatıldım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Gülen cemaatine yaptığı yardımlardan dolayı pişman olduğunu söyledi. Aldatıldığını belirten Gökçek, "Hayır işi yaptığıma inanıyorum ama onlar şahısları için suistimal etmişler" diye konuştu.

Melih Gökçek: Pişmanım, aldatıldım
 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Paralel Yapı mensuplarına verilen parsel tartışmasıyla ilgili, "Pişmanım. Ben hayır işi olduğuna inanıyorum ama onlar şahısları için suistimal etmişler" dedi.
 
"Pişmanım, beni aldattılar"
 
Hürriyet'ten Ahmet Hakan'a konuşan Gökçek, Ankara'da yaptığı çalışmaları anlattı. Bir süredir tartışılan 'parsel' konusu sorulan Gökçek, "Tabii pişmanım. Pişmanım ama ben yaptığım işin hayır işi olduğuna inanıyorum. Karşındakinin yanlışlığını bilmeden ona yardım etmek aldatılmış olmaktır. Ama bu durum aslında onların kendilerini aldatmasıdır. Allah katında aldatamaz ki! Ben Allah rızası için yardım ediyorum. Onlar da Allah rızası için diyorlardı ama şahısları için suistimal etmişler. Hesabını Allah'a verecekler" diye konuştu.
 
"Şahıslar için alanlar da var"
"Şahıslarına da mı almışlar?" sorusuna üzerine Gökçek, "Evet... Şahıslarına alanlar da var maalesef. Bu benim tespitim. Daha sonra o gözle baktığım zaman şahısları için de alanlar olduğunu biliyorum. İspat et dersen çok zor ama olduğunu biliyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270