Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

İstanbul karanlığa bürünecek.. İşte o ilçeler..

İstanbul'da hangi ilçelerde ne zaman elektrik kesintisi yaşanacak? İstanbul'un bazı semtlerinde elektrik kesintisi yaşanacak. Hayatı olumsuz yönde etkileyecek olan elektrik kesintisini elektrik dağıtım şirketi duyurdu. İstanbul'da elektrik kesintisi uygulanacak. AYEDAŞ tarafından yapılan resmi açıklamaya göre İstanbul'un bazı bölgelerinde belirli semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak. Zaman zaman meydana gelen planlı çalışmalar kapsamında bazı bölgeler zorunlu olarak bakım altına alınıyor. Yapılan açıklamayla birlikte de 4 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul karanlığa bürünecek.. İşte o ilçeler..
Elektrik kesintisi hangi ilçelerde yapılacak? İstanbul elektrik kesintisi haberimizde! Yapılacak planlı çalışmalar kapsamında İstanbul'un bazı bölgelerinde belirli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacakken kesintiden etkilenecek ilçeler listelendi. Aynı zamanda yapılan açıklamayla kesintinin saatleri ve tarihi de verildi. İşte İstanbul'da elektrik kesintisinden etkilenecek bölgeler...
Tuzla, Pendik, Sancaktepe ve Ataşehir'in bazı mahallelerinde 27 Ekim'de elektrik kesintisi yapılacak.
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Tuzla'da 09.00-11.30'da, Aydıntepe Mahallesi, Kızılçam, Güzin sokakları, 09.00-13.00'te, Cami Mahallesi, Balıkçılar Sokak, 14.00-18.00'de, Postane Mahallesi, Gölboyu, Şelale, Şiir, Soydaş, Şifa, Çankaya, Bozdoğan, Nigar, Nil sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.
Pendik'te ise 09.00-12.00'de, Velibaba Mahallesi, Aydos, Mandıra, Kumru, Kadir, Çağlayan, Çağlar, Bereket, Berat, Alper, Akasya, Uluğbey, Türker, Topçam, Oğuz, Nene Hatun,Yılmaz, Adalet, Yasemin, Yakacık, Defne, Yalçın, Kavisli, Huzur, Sakarya, Sivas, Miraç, Mevlüt ve Başak sokaklarına enerji verilemeyecek.
Sancaktepe'de de 12.00-14.00'de, Abdurrahmangazi Mahallesi, Dündarlı Sokak, Ataşehir'de 01.00-05.00'te, Küçükbakkalköy Mahallesi, Ulusoy ve Dudullu sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.
İstanbul'da elektrik kesintisi uygulanacak. AYEDAŞ tarafından yapılan resmi açıklamaya göre İstanbul'un bazı bölgelerinde belirli semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak. Zaman zaman meydana gelen planlı çalışmalar kapsamında bazı bölgeler zorunlu olarak bakım altına alınıyor. Yapılan açıklamayla birlikte de 4 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270