Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber mamak belediyesi İstinat duvarı i İstinat duvarı çöktü

İsmail Küçükkaya kimdir, nereli, evli mi? Hangi gazetelerde çalıştı_

İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çalar Saat ile her sabah ekranlarda yerini alıyor. Yaptığı açıklamalar ve yorumlarla bazen tepki bazen de destek aldı. Özellikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yaptığı program ile çok konuşulmuştu. Melih Gökçek Küçükkaya neden Ak Parti'ye bu kadar düşman olduğunu sormuş ve tartışmalara neden olmuştu.

İsmail Küçükkaya kimdir, nereli, evli mi? Hangi gazetelerde çalıştı_
İsmail Küçükkaya kimdir hangi gazetelerde çalıştı? 'İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat' adlı programa çıkan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İsmail Küçükkaya'yı Rize'de yaptığı yayında AK Parti lehine konuşan bir vatandaşı yayından aldığı için eleştirdi. Gökçek, bu konuda İsmail Küçükkaya'yı bir hayli terletti. İsmail Küçükkaya (d. 1972, Simav, Kütahya), Türk gazeteci.
Kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]
İlk ve ortaöğrenimini Kütahya'da tamamladı. 1993 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 1991'de Hürriyet Gazetesi'nde başladığı muhabirlik görevine daha sonra Sabah ve Star gazetelerinde devam etti. 2000 yılında Akşam Gazetesi'nde köşe yazarlığına başladı. 2003 yılında Akşam'daki yazılarının yanı sıra Skytürk Televizyonu Ankara Temsilciliği görevine getirildi. 2005-2008 yılları arasında Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olarak çalıştı. Kasım 2008'de getirildiği Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini Haziran 2013'e kadar sürdürdü. Eylül 2013'ten beri FOX'ta Çalar Saat adlı programı sunmaktadır.

2008 yılında Cumhuriyetimize Dair isimli bir kitap hazırlamıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270