Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler cuma duaları

Herşeye "Hayır" Olmaz

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Geçen gün bir karikatür gördüm ve çok güldüm. Karikatürde sayın Bahçeli'ye 'Niye evlenmediniz' diye sormuşlar. 'Ya evlenince 'evet' diyeceğim için' Sözleri gündem oldu.

Herşeye "Hayır" Olmaz

Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesi’nde düzenlenen mitingde konuşan Orman ve Su işleri Bakanı Eroğlu, koalisyonun Türkiye’ye zarar getireceğini savundu.
Bakan Eroğlu, "Biz Kıbrıs’a su götürünce batının gözü açıldı. Şu anda tam 7 şer cephesi, ’Türkiye’de istikrar olmasın, koalisyon olsun, Türkiye geri kalsın’ istiyor" dedi.

’ONA HAYIR, BUNA HAYIR OLMAZ’

7 Haziran seçimleri sonrası bir türlü hükümet kurulamamasını muhalefetin tavrına bağlayan Bakan Veysel Eroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin koalisyon, seçim, seçim hükümeti ve tüm önerilere ’hayır’ dediğini kaydetti. Bahçeli’nin tavrıyla ilgili bir karikatürü anlatan Bakan Eroğlu, şöyle dedi:

"Geçen gün bir karikatür gördüm ve çok güldüm. Çok güzel bir karikatür. Espri olsun diye söyleyeyim. Bizi ilgilendirmez de karikatür olduğu için söyleyeyim. Karikatürde sayın Bahçeli’ye ’Niye evlenmediniz’ diye sormuşlar. ’Ya evlenince ’evet’ diyeceğim için’ demiş. Bir partinin vazifesi millete hizmettir. Yoksa ’ona hayır, buna hayır’ olmaz. Kardeşim sen her şeye hayır diyeceksen millet senin arkanda niye dursun. Dolayısı ile millet Bahçeli’yi inşallah sandığa gömecek. Sandıkta da millet ona ’hayır’ diyecek."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283