Öne Çıkanlar yılanların öcü yeni bölüm fragmanı melih gökçek sneijder gs android 6

HDP Harran İlçe Başkanı AK Parti'ye geçti

Partisinden istifa eden Ahmet Güvenç'in rozetini eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik taktı

HDP Harran İlçe Başkanı AK Parti'ye geçti
 HDP Harran İlçe Başkanı Ahmet Güvenç, AK Parti'ye katıldı.
Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Harran ilçesindeki seçim çalışmaları kapsamında Aksehrinç Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Çelik, AK Parti'ye geçen HDP Harran İlçe Başkanı Ahmet Güvenç, CHP Harran eski İlçe Başkanı Ahmet Alban, MHP Belediye Meclis Üyesi Mustafa Şahin ile Saadet Partili Mehmet Çiçek'e rozet taktı.

Çelik, burada yaptığı konuşmada, muhalefetin ülkeyi yönetecek takatinin olmadığını belirtti.

AK Parti'nin Türkiye'nin partisi olduğuna işaret eden Çelik, şöyle konuştu:

"Bugün 4 partiden katılım sağladık. AK Parti'den ayrılan arkadaşlar yuvalarına döndü. Birliğimizi ve beraberliğimizi bozmayalım. Harran'da gerçekten büyük ve değerli aileler var. Büyük aile olmak büyük düşünmeyi gerektirir. Bu arkadaşlarımız birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için katkı sağlayacaklar. Memleketimizin karşı karşıya bulunduğu durumu dikkate alalım. Memleketin geleceği, milletin birliği, vatanın bütünlüğü ve bayrağımızın dalgalanması alacağınız kararlara bağlıdır. Allah korusun yanlış gidişat... Vatansız ülkeleri görüyorsunuz, yanı başımızda vatanını ve bayrağını kaybeden insanların can, mal ve namus emniyeti de yok."

Törene, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekili Halil Özcan, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270