Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Güldür'e Güldür' Show yapıp hüngür hüngür ağlattılar!

Güldür'e Güldür' Show yapıp hüngür hüngür ağlattılar! Olacak O Kadar ile hayatımıza damga vuran ünlü sanatçı Levent Kırca geçtiğimiz haftalarda yaşamını yitirdi. Levent Kırca'nın üzüntüsü dinmek bilmedi ve yediden yetmişe herkes hüzünlenip acısını yaşamaya devam edior. Cuma akşamı yayınlanan HGüldür Güldür Show ekibi Kırca'yı anmak için oyun sonunda kırcanın şarkısını söyledi ve herkesş yasa ve gözyaşına boğdu! İŞşte o flaş gelişme ve ayrıntıları..

Güldür'e Güldür' Show yapıp hüngür hüngür ağlattılar!
 Güldür'e Güldür' Show yapıp hüngür hüngür ağlattılar!  Güldür'e Güldür' Show yapıp hüngür hüngür ağlattılar! Olacak O Kadar ile hayatımıza damga vuran ünlü sanatçı Levent Kırca geçtiğimiz haftalarda  yaşamını yitirdi. Levent Kırca'nın üzüntüsü dinmek bilmedi ve yediden yetmişe herkes hüzünlenip acısını yaşamaya devam edior. Cuma akşamı yayınlanan HGüldür Güldür Show ekibi Kırca'yı anmak için oyun sonunda kırcanın şarkısını söyledi ve herkesş yasa ve gözyaşına boğdu! İŞşte o flaş gelişme ve ayrıntıları..
 

Televizyon dünyasının önemli komedi showlarından biri olana Güldür Güldür Show levent Kırca'yı unutmadı. Ünlü oyuncular güldür güldür show içinde olacak o kadar ile kıran kırana bir sonuçla ağlattı ve hüngür güngür kötü etti. Levent Kırca'nın ölümü herkesi üzdü onları ise farklı üzdü. Şoke eden bomba görüntüler ve gelişmelerle güldür güldür ağlattı.

Show Tv ekranlarının ve cuma günlerinin büyük bir beğeni ile izlenen güldürme programı BKM güldür güldür dün ekranlara gelmişti. Yeni skeçleri ile reyting rekorları kıran program güldür güldür Show yeni bölümde yine neler olacak neler?

Televizyon dünyasının komedi programlarının başında gelen güldür güldür show cuma akşamı izleyenleri ekran başına kilitledi. Olacak O kadar anması ise hüngür hüngür ağlattı ve ekranı gözuyaşlarıyla kapattı. İŞte o şoke eden gelişmeler..

Show tv ekrarlarında cuma akşamlarının vazgeçilmezi kahkaha tufanının kaynağı Güldür Güldür Show Ali Sunal'ın sunumu ile her hafta gülmekten kırıp geçiriyor ama bu hafta ne hikmetse ağlattı. Nedeni ise yakın zamanda ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan tiyatrocu güldürü ustası Levent Kırca... 

Geçtiğimiz günlerdeyaşamınıı kaybeden duayen sanatçı Levent Kırca’yı anan Güldür Güldür Show ekibi gözyaşlarına hakim olamadı. Ali Sunal ve ekip arkadaşları skeç sonunda geçtiğimiz günlerde vefat eden Leven Kırca’yı anmak için, artık onunla özdeşleşmiş olan ve zamanının en çok seyredilen komedi programı Olacak O Kadar’ın şarkısını seslendirdiler. Oyuncuların yanı sıra salondaki izleyiciler de gözyaşlarını tutamadı. 

Levent kırca’nın vefatından sonra ona özel yapılan skeçte bu sefer gülmekten değil ağlamaktan helak etti. Levent kırca Oya Başar ikilisinin başarılı sunumu ile gönüllere taht kuran Olacak O Kadar oyununun müziği bu kez ağlattı. 

Ali Sunal’ın sunduğu önce Fox TV’de,sonra da Show TV’de yayınlanan eğlence programı. Her hafta ünlü konukların yeraldığı programda çeşitli skeçler yer alıyor.
Proje ilk olarak 2011 yılında Atv’de 5’er Beşer ismi ile 4ay yayınlanıp final yapmıştır. 2012 yazında ise konsept ekranlara Star TV’deİnsanlar Alemi ismiyle geri dönmüştür. Orta karar bir reyting elde edip sezonfinali yapmıştır. Proje 2013’te bir kez daha isim ve kanal değiştirip FOX Tv’deGüldür Güldür ismiyle ekranlara dönmüştür. Reytingleri ise günden güneartmıştır. 24 Eylül 2013’te bu kez de Show TV’ye transfer olmuştur.  İlkzamanlarda iyi reytingler alamasa da, sonralarda toparlanmış ve reytingleriartmıştır. 25 Şubat 2014’te programın adı bu sefer Güldür Güldür Show olarakdeğiştirilmiştir. 10 Temmuz 2014’te ilk sezon finalini yapmıştır. 2. sezonfinali 19 Haziran 2015’te yapılmıştır. 

Olacak O Kadar nedir?

Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır.

Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 10-15 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır. Giriş müziği Grup Gündoğarken tarafından bestelenmiştir. Ayrıca geçmiş yıllarda Aşkın Nur Yengi programda müzik direktörlüğü yapmıştır.

2009 yılının Mayıs ayından itibaren FOX'ta yayınlanmıştır. Verdiği kış arasını bitiren program yeni bölümleriyle FOX'ta 6 Mart 2010'da tekrar yayınlanmaya başladı; fakat bir süre sonra sona erdi.
 
Show Tv ekranlarının ve cuma günlerinin büyük bir beğeni ile izlenen güldürme programı BKM güldür güldür dün ekranlara gelmişti. Yeni skeçleri ile reyting rekorları kıran program güldür güldür Show yeni bölümde yine neler olacak neler?


Güldür Güldür Show nedir?

Güldür Güldür Show, Ali Sunal'ın sunduğu önce Fox TV'de, sonra da Show TV'de yayınlanan eğlence programı. Her hafta ünlü konukların yer aldığı programda çeşitli skeçler yer alıyor.

Prodüksiyon
Proje ilk olarak 2011 yılında Atv'de 5'er Beşer ismi ile 4 ay yayınlanıp final yapmıştır. 2012 yazında ise konsept ekranlara Star TV'de İnsanlar Alemi ismiyle geri dönmüştür. Orta karar bir reyting elde edip sezon finali yapmıştır. Proje 2013'te bir kez daha isim ve kanal değiştirip FOX Tv'de Güldür Güldür ismiyle ekranlara dönmüştür. Reytingleri ise günden güne artmıştır. 24 Eylül 2013'te bu kez de Show TV'ye transfer olmuştur. İlk zamanlarda iyi reytingler alamasa da, sonralarda toparlanmış ve reytingleri artmıştır. 25 Şubat 2014'te programın adı bu sefer Güldür Güldür Show olarak değiştirilmiştir. 10 Temmuz 2014'te ilk sezon finalini yapmıştır. 2. sezon finali 19 Haziran 2015'te yapılmıştır.

Oyuncular
Ali Sunal - Aziz Güngör Esen(1-)
Alper Kul - İsmail Canevimden(1-)
Doğa Rutkay - Yeter(1-)
Erdem Yener - Hüseyin(28-)
İrem Sak - Sinem(55-)
Çağlar Çorumlu - Şevket(1-)
Aylin Kontente - Burcu Yerler(1-13/20-)
Onur Buldu - Bilal Koçyiğit(1-)
Özge Borak - Nezaket(18-)
Onur Atilla - İbrahim Çekiç(1-)
Meltem Yılmazkaya - Mehtap(14-)
Aziz Aslan - Fikri(1-)
Ayşegül Akdemir - Dilek(18-)
Burak Topaloğlu - Bahadır(14-)
Özgün Aydın - Mustafa(16-)
Uğur Bilgin - Mesut(36-)
Geçmiş Oyuncular
Mine Tugay - Bengisu
Okan Çabalar - Hakkı
Yeşim Ceren Bozoğlu - Oya(14-20)
Hande Dane - Nazlı(1-13)
Doğukan Polat - Adem(1-13)
Sıla Çetindağ - Merve(1-13)
Yavuzhan Doğan - Cem(1-14)
Şirincan Çakıroğlu - Fatoş(1-13)
Ozan Akbaba - Şenol(1-13)
Dilşah Demir - Çiğdem(14-20)
Öner Ateş - Hamit(1-13)
Pınar Şenol - Sultan(1-13)
Doğan Akdoğan - Tanju(1-13)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283