Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa android 6

Deniz Yücel kimdir, nereli, nerede çalışıyor, Türk vatandaşı mı? VİKİPEDİ

Deniz Yücel kimdir? Alman gazeteci Deniz Yücel gçetiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Merkel'in buluşmasında sorduğu soruyla bir anda merak uyandırdı. Bir anda gündem olan Deniz Yücel'in kim olduğu kısa sürede ortaya çıktı. Deniz Yücel Türk vatandaşı mı?

Deniz Yücel kimdir, nereli, nerede çalışıyor, Türk vatandaşı mı? VİKİPEDİ
Deniz Yücel kimdir? Ahmet Davutoğlu'na sorduğu soruyla bir anda gündem oluşturdu.İnsanlar araştırınca da Deniz Yücel'in Alman gazeteci olduğu ve hatta Kandil'e gittiği o anların resimleri de gündem oluşturdu. Deniz Yücel Türk vatandaşı mı?
 
BBC'de Türkiye karşıtı haberlerin sahibi olan Selin Girit'in ardından şimdi de Die Welt'e çalışan Deniz Yücel çıktı.
Alman medyasında çalışan Türk asıllı Alman gazeteci Deniz Yücel'in dün Merkel'le düzenlenen basın toplantısındaki provokatif sorusuna Başbakan Davutoğlu tokat gibi cevap verdi.

Die Welt temsilcisi Deniz Yücel, Türkiye'nin operasyonlarda insan hakları ihalleri yapıldığını iddia etti.


DAVUTOĞLU'NDAN AYAR ÜSTÜNE AYAR

Davutoğlu bunun üzerine sözlerine "Basın toplantısı iki başbakan arasında ama, üçüncü bir basın açıklaması oldu. Esas itibariyle siyasi bir statement yapıldı. Sorunun kendisinde birçok eleştiriyi aşan suçlamalar var" diye başlayarak Yücel'e ayar üstüne ayar verdi.


KANDİL HATIRASI

Davutoğlu'na küstahça soru sorarak provokasyon yapmayı amaçlayan Türk asıllı Alman gazeteci Deniz Yücel'in, Kandil'deki terörist kampa giderek kanlı terör örgütü PKK'nın elebaşısı Cemil Bayık ile röportaj yaptığı öğrenildi. Yücel bu röportajda terör örgütüne methiyeler dizdiği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283