Öne Çıkanlar haber haberi haberleri haberler sneijder

Davutoğlu acil toplantıya çağırdı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'daki patlamaya ilişkin İçişleri Bakanı Selami Altınok ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan bilgi aldı.

Davutoğlu acil toplantıya çağırdı
 aşbakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Davutoğlu, patlamayla ilgili İçişleri Bakanı Altınok ile görüştü.
Başbakan Davutoğlu, aynı zamanda Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'ndan da olayda hayatını kaybedenler ve yaralıların durumuyla ilgili bilgi aldı.

Öte yandan, Davutoğlu saat 12.00'de, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İçişleri ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz ve Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar'ı, Resmi Konut'ta toplantıya çağırdı.

SEÇİM ÇALIŞMALARI İPTAL

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ankara'da meydana gelen patlama nedeniyle, seçim çalışmalarını 3 gün boyunca iptal ettiği bildirildi.

Başbakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Davutoğlu'nun, seçim çalışmalarını 3 gün boyunca iptal ettiği belirtildi.

Öncesinde, Başbakan Davutoğlu, patlamaya ilişkin İçişleri Bakanı Selami Altınok ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan bilgi almıştı.

Öte yandan, Davutoğlu saat 12.00'de, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İçişleri ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz ve Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar'ı, Resmi Konut'ta toplantıya çağırmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270