Öne Çıkanlar melih gökçek sneijder yılanların öcü yeni bölüm fragmanı gs android 6

Ankaralı Namık 7. kattan kendini atarak intihar etti

Ankaralı Namık lakaplı usta şarkıcı Namık Uğurlu hayatını sürdürdüğü apartmanın yedinci katından kendisini boşluğa bırakarak intihar etti.

Ankaralı Namık 7. kattan kendini atarak intihar etti
Yapılan araştırmalar sonucunda Namık Uğurlu'nun intihar ettiği anlaşıldı.

Geniş çaplı bir araştırmanın ardından maddi sıkıntılar yaşadığı anlaşılan Ankaralı Namık'ın bir dönem en çok dinlendilen sanatçılar arasında olduğu biliniyor. Olayı görenler tarafından hemen ambulansa haber verilip hastaneye kaldırılan Namık Uğurlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bugün akşam saatlerinde Keçiören'de meydana gelen olay Şenyuva mahallesi Seyhan caddesi üzerinde 15/c blokta gerçekleşti. Saat 21.30 civarında evinde eşi, çocukları ve annesinin eşinin bulunduğu belirtilen Namık Uğurlu'nun balkona hava alma bahanesiyle çıktığı belirtildi. Uğurlu'nun neden intihar ettiği bilinmiyor.

Ankara'dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı'nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürütüyordu.
Ankaralı Namık, 6 yaşında eline aldığı sazı ile önceleri Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla tanınmaya başlayan, ancak asıl şöhreti Ankaralı Namık adıyla kazanan, gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçıdır. Ankaranın şimşir kaşıklarla müzikleri yapılan havalarına, esprili sözleri de ekleyerek,müziğin ülkenin her tarafına yayılmasında büyük katkısı olmuştur.
 
İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmesine karşın mesleğini icra etmeyip müziğe yönelen Ankaralı Namık, ilk albümlerini kendi el arabasında satmaya çalışmış. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270