Öne Çıkanlar alevilik haber eylül ayı zonguldak sneijder

Ankara saldırısında ünlülerden bomba paylaşımlar / Saldırı sonrası kim ne paylaştı?

Ankara saldırısında ünlülerden bomba paylaşımlar / Saldırı sonrası kim ne paylaştı? Dün gerçekleşen hain saldırı sonrası ülke genelinde yapılan paylaşımların şoke eden açıklamalar ve bomba görüntülerle birlikte hayatın ne kadar acımmasız olduğu bir kez daha karşıya çıkmış oluyor. İnsanlık ve yaşam aradaki büyük fark herkes yaşayabilir ama herkes insan olamaz. İşte ünlülerden saldırı paylaşımları:

Ankara saldırısında ünlülerden bomba paylaşımlar / Saldırı sonrası kim ne paylaştı?
Ankara saldırısında ünlülerden bomba paylaşımlar / Saldırı sonrası kim ne paylaştı?

Dün gerçekleşen hain saldırı sonrası ülke genelinde yapılan paylaşımların şoke eden açıklamalar ve bomba görüntülerle birlikte hayatın ne kadar acımmasız olduğu bir kez daha karşıya çıkmış oluyor. İnsanlık ve yaşam aradaki büyük fark herkes yaşayabilir ama herkes insan olamaz. İşte ünlülerden saldırı paylaşımları:

Ankara'da yaşanan patlama olayı ile milli yas ilan edilen Türkiye'de ünlü isimler duyarsız kalmadı. Ünlü isimler sosyal medyadan neler yazdı? 

Ankara'da yaşanan patlama olayı ile milli yas ilan edilen Türkiye'de ünlü isimler duyarsız kalmadı. Ünlü isimler sosyal medyadan neler yazdı? 
Hülya Avşar :Lütfen biri bizi kurtarsın artık Ebru Şallı: Biz nasıl bir Ülkede yasıyoruz bir dakika sonramız belli degil , sürekli ocaklar sönüyor , aileler dagılıyor, canlar yanıyor , cogalmıyoruz , ölüyoruz bitiyoruz , azalıyoruz ... Yarını olmayan günlere uyanıyoruz , gülmeye , calısmaya , nefes almaya , yasamaya hakkımız kalmamıs ülkemizde... üzgünüzzzz , ates düstügü yeri yakıyor , 30 ölü 126 yaralı sürekli sürekli bitmeyenmnn acıların icindeyiz Üzgünüm üzgünüm.   

Oktay Kaynarca: Değişmez mi,başaramaz mıyız,beceremez miyiz?Bu kadar mı zor insan olmak?   

Hülya Avşar: Lütfen biri bizi kurtarsın artık   Esra Erol: Ülkemde Baris'i ve huzuru hayal ediyorum sadece!!! #Ankara Güne herhangi birgün diye başlayıp acı haberi alan yüreğine ateş düşen, yaşamın en büyük acısı ölüm haberini alan, en sevdiklerinin belki evlatlarının, belki anne babasının akrabasının yada canından çok sevdiği dostunun acı haberini alan herkese sabır diliyorum! Başımız sağolsun   
Ebru Cundubeyoğlu: Kara bir gün daha   

Çağla Şikel: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum   

Derya Baykal: Ankara'daki patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum..   

Arzum Onan: Nasıl hain, nasıl kalleşce! Mitingin adı "Baris" be! Bildigim butun bedduaları ediyorum..   

Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum.

Hülya Avşar kimdir?

 (d. 10 Ekim 1963), Türk sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucu.

Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir'de dünyaya geldi. Ailesi tarafından Kürtçe "malakan curri" diye çağırılırdı. Bu söz "sarışın" anlamına gelmektedir.[1] Anne tarafından Balıkesirli olan Avşar'ın baba tarafı Hasköy, Ardahanlıdır. Hülya Avşar, Avşar-Pirebat Kürt aşiretine mensuptur. Baba tarafı yıllar önce Kayseri Pınarbaşı'ndan göçen bir Türkmen aşireti mensubudur.[2] Babası Celal Kürt ve annesi Emral ise Türk kökenli bir aileye mensuptur.[3][4]

Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışması'nda birinci seçildi (1982), fakat evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alındı. 1983 yılı Avşar'ın yaşamında dönüm noktasıydı. Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolü paylaştığı Haram filmi ile kariyerine başladı.

Kariyerine müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, altı albüm ve bir single ile devam etti. 1995 yılının son günlerinde yayınladığı Yarası Saklım adlı albümüyle döneme damgasını vurdu. "Bu Gece Uzun Olacak" adlı parçası, şarkının çıkış klibiydi. Klip, Hülya Avşar'ın popo sallama sahnesi başta olmak üzere daha pek çok sahnesi ile bir kült haline geldi. Klip, feministlerin tepkisini topladı, ancak ikinci klip "Yürü Ya Kulum" oldukça feminist ve erkek karşıtı bir klip oldu.[kaynak belirtilmeli] Albümden üçüncü klip bir Suat Suna şarkısı olan "Sensiz Kaldım" parçasına çekildi. Şarkı oldukça beğenildi ve pek çok kişi tarafından Avşar'ın söylediği en iyi şarkı olarak görüldü. Hülya Avşar artık 90'ların en çok konuşulan isimlerden biri haline gelmişti.

1998 yılında yayınladığı Hayat Böyle albümüyle müzik sahnesindeki yerini sağlamlaştırdı. "Aradın Mı" adlı Serdar Ortaç parçasıyla o yıl her yerde dinlendi. Şarkının klibinin de beğenilmesi üzerine, "Aradın Mı", Hülya Avşar'ın "Bu Gece Uzun Olacak"tan sonra en çok bilinen şarkısı oldu. Albümden ikinci klip "Ah Be Güzelim" parçasına çekildi. Sanatçı, bu şarkıyla da başarı sağladı.

2000 yılında Kral TV tarafından düzenlenen yılın müzik ödüllerinde en iyi kadın şarkıcı ödülüne layık görüldü. Hülya Avşar, Günaydın'da köşe yazarlığı yaptıktan sonra, Show TV'de Hülya Avşar Show'u yaptı. Medyapım tarafından talk show formatında yayınlanan programının yönetmenliğini Birkan Uz ve Uğur Aksay yaptı. Avşar Show aynı zamanda Türkiye'de ilk defa Uğur Aksay tarafından uygulanan 16/9 mm sinematografik formattaki dijital rejili seti ile çekilen show programı olma özelliğini taşımaktadır.[kaynak belirtilmeli] Avşar, TV şovuyla aynı anda sergilediği tek kişilik tiyatro oyunundan başka, reklam filmlerinde oynadı ve hâlâ Hülya adlı aylık derginin editörlüğünü yapmaktadır.

2001 yılında kendi adını taşıyan Hülya Avşar by H markasını kurmuştur. Kendisinin de üzerinden çıkarmadığı siyah-beyaz düz basic t-shirtler web sitesi www.byh.com.tr üzerinden satışa sunulmaktadır. Spora ve tenise tutkunluğuyla bilinen Avşar'ın 2001 yılından bu yana kendi adını taşıyan Hülya Cup tenis turnuvası düzenleyerek buradan elde ettiği gelirle eğitime destek vererek çocuklara burs ve tenis imkanı kazandırmaktadır.

Özel yaşamı
İlk evliliğini 1979'da Mehmet Tecirli ile yaptı ve iki yıl evli kaldı.[5] Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra (1998) isminde bir kız çocuğu sahibidir. Çift, 2005 yılında boşandı. Kendisi sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandıktan sonra bir süre iş adamı Sadettin Saran ile beraber olmuştur. Annesi Emral Avşar, 6 Şubat 2009'da kanserden hayatını kaybetmiştir.[6] 24-25 Ağustos 2009 tarihlerinde Milliyet'te yayımlanan röportajında Kürt açılımını hakkında görüşlerini bildirmesiyle hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik ettiği" gerekçesiyle soruşturma açıldı.[7] Soruşturmayı yürüten savcı, Avşar hakkında takipsizlik kararı verdi.[8]

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283