Öne Çıkanlar haber ios 7 melih gökçek aile hekimliği kara para aşk

Adana'da Dev Operasyon

Adana'da Sabah 05:00 Da 3 ilçede 54 adrese 700 polisin katıldığı büyük bire operasyon yapıldı.

Adana'da Dev Operasyon

 Adana'da sokakta uyuşturucu ve uyuşturucu madde satan torbacılar diye bilinen uyuşturucu tacirlerinin yakalanması doğrultusunda operasyonlar başlatıldı.

Yapılan operasyonlar sonrasında Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçesinde yaklaşık 54 adreste baskın yapılan evlerdeki şahısların uyuşturucu satıp genç insanları zehirlediği ortaya çıktı. Uyuşturucu ile mücadele ekiplerinin şafak operasyonu başlatıldı ve sabah saat 05:00 sıralarında 3 ayrı noktada 700 polislerle ve helikopter desteğiyle operasyonlar başlatıldı.

54 adrese yapılan baskınlar sonrasında yakalanan zanlılar birer birer gözaltına alındı. Evlerde narkotik şube ekiplerinin özel eğittiği narkotik uzman köpekleri de baskın yapılan evlerde uyuşturucu madde bulmakta yardım etti. Yine adresten birinin bir bilardo salonu olduğunu ve orada uyuşturucu satıldığı iddia edilen bir şahısın ihbarı üzerine orayada baskın yapıldı.Bu bilardo salonunun çok sıkı güvenlik önlemleri ile korunduğundan dolayı polis ekipleri kapıları çok sert darbelerle kırarak içeriye girdi ve uyuşturucu madde aramaya başladı. Buraya düzenlenen operasyon sırasında narkotik uzmanı eğitilmiş köpeklerinde olay yerinde koklayarak uyuşturucu madde aradıkları ve çok fazla tepki verdikleri görüldü. Köpeklerin bu kadar tepki vermesinin nedeni ise bir önceki akşamdan bilardo slaonunda uyuşturucu kullanıldığı ve uyuşturucu madde kırıntılarının kaldığı tespit edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270