Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber mamak belediyesi İstinat duvarı i İstinat duvarı çöktü

3 karikatürist ölünce Dünya ayağa kalktı Türkiye neden yalnız?

Fransa'da bir dergide karikatür çizen üç kişinin ölümü ile tüm dünya liderleri bir olup o bölgede yürüyüş yapmışlardı. Ankara'da 95 kişi hayatını kaybetti insanların canı yandı Türkiye kan ağladı. Dünya liderleri ise sadece telefon ile taziye mesajları iletti yaşanan o korkunç patlama sonrasında. Şahan Gökbakar bu duruma dikkat çekti.

3 karikatürist ölünce Dünya ayağa kalktı Türkiye neden yalnız?
 Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra büyük acı yaşayan Türkiye'de bir çok insan acısını sosyal medyada duyurdu. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Şahan Gökbakar oldu. Baba olmaya hazırlanan ünlü isim sosyal medya hesabından isyan etti. Şahan Gökbakar 'ın isyanı oldukça dikkat çekti.

Şahan Gökbakar kimdir? Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra büyük acı yaşayan Türkiye'de bir çok insan acısını sosyal medyada duyurdu. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Şahan Gökbakar oldu. Baba olmaya hazırlanan ünlü isim sosyal medya hesabından isyan etti. Şahan Gökbakar 'ın isyanı oldukça dikkat çekti. 


Şahan Gökbakar kişisel sosyal medya hesabından Ankara katliamıyla ilgili bir not paylaştı. Gökbakar, "Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!" dedi. 

Dünyanın ülkemizdeki bu acı karşısında sessiz kalışına da isyan eden Şahan, sosyal medyadan şöyle yazdı:

"TÜRKİYE'DE OLUNCA NİYE YÜRÜMÜYOR BU DÜNYA"
"Türkiye'nin başkentinde, Ankara'nın orta yerinde iki tane bomba patlatıyorlar. Terör, 100'e yakın insanın ortalık yerde güpegündüz canını alıyor. Tarihin en büyük terör saldırısı yaşanıyor. Bu acıda bile birlik olamayacak mıyız? Hala itişmeye, kakışmaya, kavgaya devam mı edeceğiz içimizde? Hadi bizden bir cacık olmaz, peki... Hani Fransa'nın başkentinde terör bir mizah dergisindeki çizerleri katledince bütün dünya kol kola yürüdü de Türkiye'nin başkentinde terör 95 insanı vahşice katledince niye yürümüyor bu dünya?

"NİYE BİLİYOR MUSUNUZ, BENCE BİLİYORSUNUZ"
Fransa'da olunca karşısında bütün liderlerce kol kola yürünen terör, Türkiye'de olunca mı sadece telefonla kınanıyor? Bu ülke, bu dünyada değil mi? Bu ülkede de insan hayatının kıymeti aynı değil mi? Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!"

Şahan Gökbakar'ın bu cümleleri, tüm takipçilerinden de destek alırken yazdıkları instagram'da paylaşım rekorları kırdı...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283