Öne Çıkanlar yınca evcimik android 6 ios 7 sneijder elazığ

ABD krizi kaşıyor! Resmen desteklerini açıkladılar

ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Haley, Venezuela'ya yaptırım kararı ile ilgili, "Maduro rejiminin hesap vermesi için daha ileri önlemleri değerlendireceğiz" dedi.

ABD krizi kaşıyor! Resmen desteklerini açıkladılar

ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Nikki Haley, Madurorejiminin" halkına hesap vermesi için daha ileri önlemleri değerlendireceklerini bildirdi.

Haley, ABD'nin Venezuela'ya yaptırım kararına ilişkin yazılı açıklamasında, ABD'nin Venezuela halkına yanlarında durma ve "vatandaşlarına acımasızca davranan ve demokrasiyi tahrip eden Maduro" rejimini yakından takip etme sözü verdiğine işaret etti.

"Bugün Venezuela halkına şiddet uygulanmasına ve yolsuzluğa karışan kişilere yaptırım uygulayarak bu sözü tutuyoruz." ifadelerini kullanan Haley, tüm seçenekleri masada tutmaya devam edeceklerini kaydetti.

"ARKALARINDA DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Gelişmeleri yakından izlemeyi sürdüreceklerini belirten Haley, şöyle devam etti: "Maduro rejiminin hesap vermesi için daha ileri önlemleri değerlendireceğiz. Venezuela halkının bir zamanlar başarılı olan demokrasilerini şiddet ve korkutmalara rağmen koruma mücadelelerinde arkalarında durmaya devam edeceğiz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283