Öne Çıkanlar android 6 sneijder haberleri haberi ios 7

Çankaya belediyesi bayram klasiğini de unutmadı

Ramazan Ayı boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunan Çankaya Belediyesi, bayramda vatandaşın şekerini de unutmadı.Çankaya Belediyesi eski Ramazan Bayramı geleneklerini yaşatıyor. Belediye ihtiyaç sahibi vatandaşlara şeker, lokum, kolonya ve bir çift çorap hediye etti.

Çankaya belediyesi bayram klasiğini de unutmadı
Çankaya Belediyesi’nden 5 bin aileye Bayram Şekeri…Birlik ve dayanışma ayı olan Ramazan boyunca yoksulun yanında olan Çankaya Belediyesi, Ramazan Bayramı’nı da unutmadı. Çankaya Yardımlaşma ve Ekonomik Dayanışma Derneği (ÇAYED) Ramazan Bayramında 5 bin hanenin bayram şekerini kapısına ulaştırdı.

Kurduğu iftar çadırlarıyla yoksul vatandaşlara sıcak yemek ulaştıran, hazırladığı yardım kolileriyle yaklaşık 5 bin hanenin yüzünü güldüren Çankaya Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşa bayramda da küçük bir sürpriz yaptı. Belediye’nin sosyal yardım ve dayanışma derneği ÇAYED, halk arasında Şeker Bayramı olarak da tabir edilen Ramazan Bayramı’nda dağıttığı şeker ile vatandaşın ağzını tatlandıracak.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar için hazırlanan bayram çantasında şeker, lokum, kolonya ve bir çift çorap Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in, “Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu nice bayramlar dilerim” içerikli bayram tebrik kartı ile vatandaşlara ulaştırıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270