Öne Çıkanlar android 6 haberleri haberi sneijder katkı maddesi

Bankan kaplan turizm hamlelerini sürdürüyor

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Beypazarı'nda turizmin gelişmesi ve çeşitlendirilmesi adına görüşmelerini sürdürüyor.

Bankan kaplan turizm hamlelerini sürdürüyor
Başkan Kaplan, beraberinde Başkan Yardımcısı Muhsin Özdemir ile birlikte İstanbul'a giderek, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ile bir araya geldi.Beypazarı üzerine bir saat süren görüşmede THY Genel Müdürü Ahmet Kotil'in de bir Beypazarı hayranı olduğu ve Beypazarı ile ilgili kapsamlı şekilde bilgi sahibi olduğu ortaya çıktı.
Başkan Kaplan Ankara Esenboğa Havalimanında uzun süreli transferlerde yolcuların Beypazarı'na getirilerek gezdirilmesinin, Beypazarı'nın turizm ve ticaret hacminin büyümesine büyük katkısı olacağını ifade ederek, bu hususta neler yapılabileceği konusunda Kotil'den bilgiler aldı.
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç.Dr.Temel Kotil Esenboğa Havalimanına gelen en uzun süreli transfer uçuşlarının 2 saati geçmediğini belirterek bu sürenin yeterli olmayacağını, ancak çok nadir de olsa uzun süreli transferlerin de olduğunu ve bu durumda yolcuların Beypazarı'na getirilebileceğini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270