Öne Çıkanlar android 6 yınca evcimik haberi gs ios 7

Yenilenen Hoşdere Caddesi trafiğe açıldı

Altyapısı yenilen Çankaya’daki Hoşdere Caddesi’nde asfalt ve kaldırım çalışmasının ardından modifiye asfalt serimi de tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.

Yenilenen Hoşdere Caddesi trafiğe açıldı

Altyapısı yenilen Çankaya'daki Hoşdere Caddesi'nde asfalt ve kaldırım çalışmasının ardından modifiye asfalt serimi de tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.
Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde trafik sorunu yaşanmaması için çalışmaları yoğunlaştırdıklarını belirten Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, vatandaşların mağdur olmaması için mümkün olduğunca hızlı hareket ettiklerini söyledi.

Kaldırım çalışmasının ardından modifiye asfalt kaplamanın serilmesiyle caddenin yepyeni görünüme kavuştuğunu bildiren Üçpınar, Hoşdere Caddesi'nin alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla caddeyi tamamen yenilemiş olduk. Birkaç gün sonra da yol çizgilerinin işaretlemesini yapacağız. diye konuştu.
Alt yapısı tamamen yenilenen Hoşdere Caddesi'nde su, kanal, doğalgaz, elektrik, fiber optik, internet gibi hizmetleri yerine getiren kuruluşların çalışmalarından sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt yenileme işlemleri başlamıştı. Altyapının ardından Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri caddenin bozulan ve yıpranan asfaltını kazarak, yerine binder tabakası sermişti. Daha sonra baca ve ızgaralar aşınma tabakasının seviyesine göre ayarlandı ve son olarak modifiye asfalt kaplama yapıldı. Hoşdere Caddesi'ndeki çalışmalar, asfalt ile de sınırlı kalmadı. Eskiyen ve yıpranan kaldırımlar sökülerek tamamen yenilendi. Sıcağa ve soğuğa karşı daha dayanıklı olan bazalt kaldırımlar döşendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283