Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler mamak belediyesi

Tiryaki asfalt çalışmalarını denetledi

Her hafta farklı bir mahallede çalışmalarını sürdüren Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bu hafta Gülpınar Mahallesi’nde yolları yenilemeye başladı. Gülpınar Mahallesi 165 ve 182’nci sokaklarda asfalt çalışması yapan ekipler, vatandaştan tam not aldı. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, her zaman olduğu gibi çalışmaların başında bizzat yer aldı.

Tiryaki asfalt çalışmalarını denetledi
Çalışmalarda mevcut asfalt önce tamamen kazındı, daha sonra da kazınan yerler temizlendi. Altındağ Belediyesi ekipleri, 2 silindir, 1 bandaj bantlı silindir, 1 finisher, 10 kamyon ve 15 personel ile mahallede yaklaşık 1 km uzunluğundaki yolu pırıl pırıl hale getirdi. 
“Altındağ’ın tüm mahallelerinde bu çalışmayı gerçekleştireceğiz.” 

Başkan Veysel Tiryaki, her hafta Altındağ’ın bir mahallesinde asfalt kaplama ve bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti. Asfalt kaplama ve bakım onarım çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Tiryaki, Altındağ’ın gelişen yüzüne uygun yollar yaptıklarını söyledi. 

“Asfalt yaması yapmıyoruz, yepyeni asfalt döküyoruz.”

Asfalt çalışmalarının teknik özellikleri hakkında da bilgi veren Başkan Tiryaki, “Üst üste asfalt yapmıyoruz. Bozuk yolların üstünü asfaltla kaplamıyoruz. Yeni satın aldığımız bir makine ile bozuk asfaltı yoldan tamamen kazıyor, zemini pürüzsüz hale getiriyor, ondan sonra yepyeni asfaltı döküyoruz.” dedi. Başkan Tiryaki, yeni yolların tüm Altındağlılara hayırlı olmasını temenni etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283