Öne Çıkanlar melih gökçek ios 7 haber kurt seyit haberler

PKK-BDP kucaklaşmasında ki şok ayrıntı!

Barış ve Demokrasi Partisi mensubu bazı milletvekillerinin, çok konuşulan PKK’lılarla kucaklaşmanın planlı olmadığı, tesadüfen gerçekleşen bir olay olduğu açıklamaları ’fos’ çıktı.

PKK-BDP kucaklaşmasında ki şok ayrıntı!

Barış ve Demokrasi Partisi mensubu bazı milletvekillerinin, çok konuşulan PKK'lılarla kucaklaşmanın planlı olmadığı, tesadüfen gerçekleşen bir olay olduğu açıklamaları 'fos' çıktı.
BDP'lilerin, PKK'lılarla buluşmasında bulunan ve daha sonra teslim olan terörist H.K, BDP'lilerin o gün geleceğini biliyorduk. Saç tarayıp, tıraş olup onları karşıladık dedi.
Kamuoyunda büyük tepkiye neden olan PKK'lı teröristlerle BDP'li milletvekillerinin kucaklaşmasının planlı bir eylem olduğu ortaya çıktı. Buluşma sırasında hakim tepelerden birinde gözcülük yapan H.K. isimli teröristin geçtiğimiz hafta örgütten kaçarak jandarmaya teslim olduğu ve etkin pişmanlık yasasında faydalandığı öğrenildi. Örgütten kaçarak jandarmaya teslim olan H.K. isimli terörist olayın yol kesme değil planlı buluşma olduğunu itiraf etti. Etkin pişmanlık yasasından faydalanmak isteyen H.K. 18 Ağustos günü Hakkari-Şemdinli karayolundaki yol kesme eylemi olduğunu da söyledi.
Gazeteciler olduğunu biliyorduk
Eylemde gözcü olduğunu anlatan H.K., O gün BDP milletvekillerinin köyleri ziyaret etmek için geleceğini ve yanlarında çok sayıda gazetecinin bulunduğunu biliyorduk. Ciger Kod isimli bölge sorumlusunun isteğiyle o sabah herkes yıkandı. Temiz kıyafetler giydi. Bazı arkadaşlarımız traş oldu, bayanlar da saçlarını tarayıp, süslendi dedi.
Yol kesme olayından önce köylerin içinden geçtiklerini anlatan H.K., Köylüler, 'Bugün BDP'li vekiller gelecek' dediğinde Ciger kod adlı arkadaş, 'Haberimiz var. Biz de onları karşılamaya gidiyoruz' şeklinde cevap verdi ifadelerini kullandı.
Kaynak: Star

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283