Öne Çıkanlar kot yasağı kobani köprü kürt partisi kürdistan

Jandarmadan Ankara'da 'sıkı' denetim

Jandarma ekipleri Ankara'da olağanüstü güvenlik önlemleri aldı. Denetimlerde şüpheli araçları tespit etmek amacıyla Dron da kullanıldı.

Jandarmadan Ankara'da 'sıkı' denetim
Ankara'da, İl Jandarma Komutanlığı, jandarma asayiş, trafik, istihbarat, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, uyuşturucu suçlarıyla mücadele birimlerinden 3'ü kadın 40 rütbeli personel ileEskişehir Ankara karayolunun 15. kilometresinde geniş çaplı trafik denetimi gerçekleştirdi.

Arama tarama faliyetlerinde vatandaşların kimlik kontrolleri seyyar olarak tam donanımlı dizayn edilen "Jandarma Mobil Karakolu"nda yapıldı. Arama sırasında yolcu otobüsü ve ilçeler arası yolcu taşıyan dolmuşlar da durdurularak yolcularda kimlik kontrolü yapılırken, bagajlar da arandı. Uzman bomba ve narkotik köpekleri de yardımcı olarak arama faaliyetinde bulundu. Denetimlerde şüpheli araçları tespit etmek amacıyla Dron da kullanıldı.

Geniş güvenlik önlemleriyle yapılan trafik kontrollerinde, uygulama yapılan alanı gören yüksek tepelere yerleşen donanımlı uzman jandarmalar denetim yapan personelin güvenliğini sağladı.

Geniş güvenlik önlemleriyle yapılan trafik kontrollerinde, kurşun geçirmez beton bloklarla oluşturulan mevzilerde teçhizatlı ekipler, denetim yapan personelin güvenliğini sağladı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283