Öne Çıkanlar yılanların öcü yeni bölüm fragmanı melih gökçek sneijder android 6 gs

İŞYERLERİ AÇILIYOR BAŞKENT KAZANIYOR

Ticari faaliyetlerin en yoğun olduğu ilçelerden biri olan Çankaya’nın sınırlarında son dört ayda bin 268 yeni işyeri, kapılarını açtı.

İŞYERLERİ AÇILIYOR BAŞKENT KAZANIYOR

Başkentte işletmelerin en yoğun olduğu Çankaya bölgesinde son 4 ayda bin 268 yeni işyeri açıldı. Çankaya Belediyesinin verdiği bin 268 işyeri ruhsatı arasından bin 45’i bakkal, büro, kuaför, pastane, lokanta, konfeksiyon gibi sıhhi işyeri, 125’i depo, ilaçlama, imalathane gibi gayri sıhhi işyeri, 98’i ise umuma açık eğlence yeri ruhsatından oluşuyor.
Her türlü ayrıntının detaylı bir şekilde incelenerek verildiği ruhsatlar, daha sonra da işletmenin uygunluğu açısından ruhsat denetim ekipleri ve zabıta tarafından kontrol ediliyor.
 
ESNAFA HEDİYE
Çankaya Belediyesi yeni dönemde işyerlerinin kapısını yeni açan esnafa ayrıca özel yapım nazar boncuklu hayırlı olsun çerçevesi hediye ediyor. Çankaya Belediyesi’nin Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nde engelliler tarafında yapılan çerçeve içinde takdim edilen hediyeyi memnuniyetle kabul eden esnaf ise nazar boncuğunu işyerlerinin başköşelerine asıyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270