Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

Haymana Kaymakamı ve Başkanı Saldırıya uğrayan durağı ziyaret etti!

Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, 10.10.2015 tarihinde gerçekleştirilen terör saldırısının ardından gerek yaralılara ilk müdahaleye gerekse yaralıların hastaneye taşınmasında ciddi çaba sarf eden Ankara Gar Taksi durağı esnafına geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Haymana Kaymakamı ve Başkanı Saldırıya uğrayan durağı ziyaret etti!Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT Haymana Dereköy Mahallesi sakinlerinden oluşan Ankara Gar Taksi Durağı esnaflarını duraklarında Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN ve Haymana Dereköy Mahallesi Derneği yöneticileriyle ziyaret etti. Burada bir konuşma yapan Başkan TURGUT “Ankara Tren Garında meydana gelen vahşi terör eyleminden dolayı milletçe büyük bir üzüntü içerisindeyiz. 97 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bu elim saldırıda olayın geçtiği yer siz değerli hemşehrilerimizin ekmek parasını temin ettiği yerdir. Olay esnasında siz kahraman hemşehrilerimizin yaklaşık 50 kişiyi hastanelere taşıyarak ve en az 20 kişinin de hayatlarını kurtarmalarına yardımcı olduğunuzdan dolayı sizleri kutluyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. En büyük tesellimiz bu acı olayda Haymanalı siz hemşehrilerimizin zarar görmemiş olmasıdır.” 
Daha sonra olay yerinde incelemelerde bulunan Başkan TURGUT bu saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralılara acil şifalar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270