Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber mamak belediyesi İstinat duvarı i İstinat duvarı çöktü

ÇANKAYA BELEDİYESİ HELVA DAĞITTI

Çankaya Belediyesi, 10 Ekim Cumartesi günü Ankara Garı önünde gerçekleştirilen terör saldırısının yedinci gününde, hayatını kaybeden vatandaşlar için Belediye önünde ve Kuğulupark’ta helva dağıttı.

ÇANKAYA BELEDİYESİ HELVA DAĞITTI

Çankaya Belediyesi, 10 Ekim Cumartesi günü Ankara Garı önünde yaşanan terör saldırısı sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlar için helva dağıttı. Terör saldırısının yedinci gününde iki noktada vatandaşlara helva dağıtan Belediye, başkanlık binası önünde ve Kuğulupark’ta stant kurdu. Saldırıda hayatını kaybedenler için helva dağıtılması vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.
 
Türkiye Cumhuriyeti tarihine en büyük terör saldırısı olarak geçen 10 Ekim 2015 cumartesi gününde hayatını kaybedenlerin ve saldırıda yaralananların yakınlarını yalnız bırakmayan Çankaya Belediyesi, olayın ilk günüden itibaren Adli Tıp Kurumu önünde ve hastaneler önünde çadır kurdu. 66 cenazeyi memleketlerine uğurlayan Belediye, hastanede tedavisi süren yaralı yakınlarına da ihtiyaçları konusunda desteğini sürdürüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270