Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler haberleri

BAŞKAN YILDIZKAYA, POLATLI TÜRK OCAĞINI KABUL ETTİ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı’da yeni kurulan Türk Ocağı Polatlı Şube başkanı Dereköy ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

BAŞKAN YILDIZKAYA, POLATLI TÜRK OCAĞINI KABUL ETTİ
Türk Ocaklarının Osmanlının son döneminde Devletin bekası için 1912 yılında kurulduğunu belirten Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,  Milli Şuuru canlandırmada önemli roller üstlenen Türk Ocağının Polatlı’da kurulmasının son derece önemli olduğunu söyledi.
Başkan Yıldızkaya, ‘’ İmparatorluk Coğrafyasından her etnik unsurun Çanakkale’de  gösterdiği Büyük Türk Milletini ayakta tutma azim ve kararlılığına bugünde ihtiyaç duymaktayız.  Türk Ocakları, faaliyete başladığı günden bugüne Ülkenin menfaatleri doğrultusunda fikir belirten önemli bir kuruluştur. Özellikle milli konularda, bayrağımıza, ülkemize, şehidimize bakış açımız aynıdır, hassasiyetlerimiz aynıdır.  Geçmişi olmayan milletlerin geleceğinin de olmayacağı aşikârdır.  Türk Ocağı,  çalışmalarıyla Polatlımızda geçmişimizle geleceğimiz arasındaki bağları kuvvetlendirecek, bizi biz yapan değerleri canlı tutacaktır.’’ dedi.
Yıldızkaya, Türk Ocağına gerekli desteği sunacaklarını sözlerine ekledi.
Türk Ocağı Polatlı Şube Başkanı İlhan Dereköy, ise Türkiye’de 78’inci şubenin Polatlı’ya açıldığını,  Polatlı’da konferans, seminer gibi etkinliklerle milli şuuru canlandırmak ve ayakta tutmak için çalışmalar yürüteceklerini, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın desteklerini esirgemeyeceğine inandığını dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270