Öne Çıkanlar kara para aşk android 6 ios 7 haber haberleri

Ankara Shopping Fest’te moda rüzgarı esecek

Alışverişin ve eğlencenin adresi ANKARA SHOPPİNG FEST’te Ankara Giyim ve Sanayicileri Derneği (AGSD) üyesi Ankara markalarının 2013 Yaz ve Kış koleksiyonları üç ayrı karma defile ile görücüye çıkacak.

Ankara Shopping Fest’te moda rüzgarı esecek

Alışverişin ve eğlencenin adresi ANKARA SHOPPİNG FEST'te Ankara Giyim ve Sanayicileri Derneği (AGSD) üyesi Ankara markalarının 2013 Yaz ve Kış koleksiyonları üç ayrı karma defile ile görücüye çıkacak.

Açılış defilesi 4 Temmuz'da Sheraton Otel'de saat 20.00'de gerçekleşecek defilenin ikincisi 6 Temmuz'da Ankara'nın tekstil ve moda üssü olan Balgat Tekstil Merkezi'nde saat 18.00'de görkemli bir sokak defilesiyle, final defilesi ise 07 Temmuz günü saat 20.00'de Türkiye'nin önde gelen modacılarından EROL ALBAYRAK LA DOLCE VİTAKoleksiyonu Swiss Otel'de gerçekleşecek.
Defileler koreograf Yasin Soy imzasını taşıyor. Defilede podyuma çıkacak manken kadrosu ise şöyle:
ÖZGE ULUSOY, TUGCE KAZAZ,AÇALYA SAMYELİ DANOGLU (MİSS TURKEY 2012/MİSS WORLD), ÇAGIL ÖZGE ÖZKUL (MİSS TURKEY 2012/MİSS UNİVERSE), SONGÜL EROL, ELİF MERVE ÇOLAK, BERRİN KEKLİKLER, EZGİ AVCI, ÇAGLA ZORALİOGLU, CANSU VATANSEVER,EMİNE ÖZDEMİR,MERVE ÜÇER,ÖZLEM KATİPOGLU,HİLAL UZUN..
ANKARA SHOPING FEST DEFİLE PROGRAMLARI:
04 TEMMUZ:SAAT 20:00 SHERATON HOTEL ANKARA-AGSD KARMA (AÇILIŞ DEFİLESİ)
06 TEMMUZ:SAAT 18:00 BALGAT TEKSTİL MERKEZİ-AGSD üyeleri karma defile (SEÇİL-İLMİO-SELEN-KARTON-ACCORT-ASRIN KÜRK &DERİ-PERLİNA-EKOL-ON-Mİ-WELLA PARİS)
07 TEMMUZ:SAAT 20:00 SWİSS HOTEL ANKARA EROL ALBAYRAK LA DOLCE VİTA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283