Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Ankara Caddesi’ndeki çirkin görüntü endişelendiriyor

Bina cephe yenilemesi ile Gölbaşı’nın görüntüsünü güzelleştirmeye çalışan Gölbaşı Belediyesi’nin Ankara Caddesi ile İnönü Caddesi’nin kesiştiği ve Gölbaşı Ağız Diş Hastanesi yolu üzerindeki inşaatta yapacağı çalışma merakla bekleniyor.

Ankara Caddesi’ndeki çirkin görüntü endişelendiriyor

Bina cephe yenilemesi ile Gölbaşı'nın görüntüsünü güzelleştirmeye çalışan Gölbaşı Belediyesi'nin Ankara Caddesi ile İnönü Caddesi'nin kesiştiği ve Gölbaşı Ağız Diş Hastanesi yolu üzerindeki inşaatta yapacağı çalışma merakla bekleniyor.
Alt yolu ortalayan E-90 Karayolu ile arasında 10 metre mesafe bile bulunmayan, yeşil bandın kesilmesine sebep olan bu inşaata ruhsat verip, Gölbaşı giriş görüntüsünü katleden belediyenin diğer binaların görüntüsünü düzeltmeye çalışması tezat oluşturuyor.
Yukarıdan gelen yeşil bandın kesilmesine sebep olan inşaat, yolun ortasına kadar uzanmış şekli ile İnönü Caddesi ile Ankara Caddesi arasına konulmuş yıkılan Berlin Duvarı'nı andırıyor.
Yeşil bandın üzerine yapılması, yolu daraltması bir yana Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce yapılması düşünülen Viyadük Projesi içinde sıkıntı yaratacağı aşikâr olan bu inşaata izin ve ruhsat veren Gölbaşı Belediyesi şimdi kalmış görüntüyü güzelleştirmeye çalışıyor diyen vatandaşlar sözlü de olsa tepki gösteriyorlar.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270