Öne Çıkanlar kara para aşk android 6 ios 7 haber haberleri

Ankara Büyükşehir’den servis araçlarına uyarı

Ankara’da büyükşehirden okul servis araçlarıyla ilgili uyarı

Ankara Büyükşehir’den servis araçlarına uyarı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent'te hizmet verecek olan okul servis araçları ile ailelere ve öğrencilere uyarılarda bulundu.
Başkentli öğrencilerin ders başı yapacağı 2012-2013 eğitim-öğretim dönemi için gün sayan Ankara'da, aileleri ve öğrencileri okul heyecanı sararken, servis araçları da mesai başı yapmaya hazırlanıyor.
Bu nedenle hem aileler, hem çalışanlar, en önemlisi de çocuklar için daha güvenli ve rahat bir yıl geçirilmesi için Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, özellikle okul servis araçlarına, velilere ve öğrencilere yönelik uyulması gereken kuralları yeniden hatırlattı.
Öğrencilerin can ve mal güvenliğinin sağlanması için kurallara uyulması gerektiğini hatırlatan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Ercan, araç sahiplerinin, şoförlerin, öğrenci ve velilerin bu kurallara uymalarını istedi.
Okul servis araçlarının uyması gereken kurallar hakkında velilere uyarılarda bulunan Mehmet Ercan, öğrencilerin can ve mal güvenliği için bu kurallara uyulup uyulmadığının da velilerce takibe alınmasının önemine vurgu yaparak, servis araçlarında C plakası bulunmasının zorunlu olduğunu, sahte plaka ve korsan araç konusunda da dikkatli olunmasını istedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283