Öne Çıkanlar yılanların öcü yeni bölüm fragmanı melih gökçek sneijder gs android 6

Akgül’e geri dönüşüm teşekkürü

Geri dönüşüm çalışmalarıyla tonlarca atığı çevreye zarar vermeden toplayan ve ekonomiye kazandıran Mamak Belediyesi’nin çalışmaları sivil toplum kuruluşları ve dernekler tarafından da taktirle karşılanıyor.

Akgül’e geri dönüşüm teşekkürü


Kısa adı TAP olan Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e; geri dönüşüm konusunda yaptığı özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette TAP İç Anadolu Bölge Sorumlusu Abdullah Ömür ve Ankara Proje Sorumlusu İsmail Cenk Erten bulundu. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Bir zamanlar çöplüğü ile anılan Mamak’ta gerçekleştirdiğimiz geri dönüşüm çalışmalarıyla birlikte tonlarca atık çevre kirliği oluşturmadan, doğaya zarar vermeden ekonomiye kazandırıyoruz. Bu manada çeşitli derneklerle iş birliği yaparak projeler geliştiriyor ve Mamak’ta uyguluyoruz” dedi. 
 

Atık pilleri toplayarak çevreye zarar vermesini engelliyoruz
Ziyarette TAP İç Anadolu Bölge Sorumlusu Abdullah Ömür Mamak Belediyesi ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde Mamak’ta birçok noktaya atık pil kutusu bıraktıklarını dile getirdi. Mamak Belediyesi ile büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını söyleyen Ömür: “Başkanım Mamak’ta topladığımız atık piller ile tonlarca toprağın kirlenmesinin de önüne geçmiş oluyoruz. Gösterdiğiniz özverili çalışmalardan dolayı başta şahsınız olmak üzere tüm Mamak Belediyesi personeline teşekkür ederim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270