Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

Akgül Mamaklı kuaförlerle bir araya geldi

Çeşitli meslek gruplarıyla sık sık bir araya gelen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamak’ta hizmet veren bayan kuaförleri ile kahvaltıda buluştu.

Akgül Mamaklı kuaförlerle bir araya geldi
 Programa Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Mehtap Toruntay, İl Esnaf Komisyon Başkanı Mustafa Beşparmak ve Mamak Belediyesi Meclis Başkan Vekili Erdal Ak katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Özel bir mesleğiniz var. Bu tür toplantılar esnafımızın yaşadığı sorunları ilk ağızdan konuşarak çözüme kavuşturmamız açısından da son derece önemli. Mamak her geçen gün daha da büyüyor. Esnafımız artık çok daha bilinçli bir şekilde hizmet veriyor. Bu da bizim için son derce sevindirici” dedi. Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Mehtap Torumtay da yaşanan siyasi süreci değerlendirerek ekonomik istikrarın esnaf açısından önemini dile getirdi. 
 
Kuaförler yaşadıkları sorunları dile getirdi
Kahvaltılı toplantıda kuaförler yaşadıkları sorunları aktardı. Akgül esnafın her zaman yanında olduğunu kaydetti. Akgül esnafın istihdamdaki rolü nedeniyle desteklenmesi ve yaşadıkları sorunların hızla çözüme kavuşturulması gerektiğini de vurguladı.  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270