Öne Çıkanlar haberi sneijder haberleşme android 6 ios 7

Altındağ’a Yeni Sağlık Merkezi ve Cami

Altındağ Belediyesi, 5 mahalleye Aile Sağlığı Merkezi, 2 mahalleye de cami yapıyor.

Altındağ’a Yeni Sağlık Merkezi ve Cami

Beşikkaya Mahallesi’nde düzenlenen temel atma töreninde konuşan Altındağ Belediyesi Başkanı Veysel Tiryaki "Biz gücümüzü ağzı dualı Altındağlılardan alıyoruz" dedi.


Uzun soluklu bir yola çıktıklarını ve adım adım hedefe yaklaştıklarını belirtten Tiryaki, "10 yıl sonra bile aynı heyecanla karşınızdayım. Altındağ Belediyesi, artık çok güçlü bir belediye. Kendi ayakları üzerinde durabilen, tüm yatırımlarını kendi öz kaynakları ile yapabilen bir belediye. Sadece Ankara’da değil, Türkiye’de takip edilen bir belediye. Biz bu gücümüzü sizden, ağzı dualı Altındağlılardan alıyoruz.“ dedi.


Beşikkaya Mahallesi’ne 32 derslikli okul müjdesi 


Bugünü değil 20-30 yıl sonrasını planlayarak yatırımlar yaptıklarını dile getiren Veysel Tiryaki, "Beşikkaya Mahallesi’nde yakında 32 derslikli bir okulun inşaatına başlayacağız. Biz sizin çocuklarınızı, sizden daha çok düşünmek zorundayız.“ şeklinde konuştu.


Törene katılan Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz ise, Altındağ Belediyesi’ni yakından takip ettiğini ve her geldiğinde Altındağ’ı değişmiş ve gelişmiş bulduğunu belirtti. “Temelini attığımız yatırımların açılışlarını da en yakın zamanda yapmayı diliyorum” diyerek sözlerini sürdüren Salih Kapusuz, Başkan Tiryaki ve ekibini tebrik etti. 


Konuşmaların ardından protokol, 7 yeni yatırımı temsilen Beşikkaya Mahallesi’ndeki aile sağlığı merkezinin temelini hep birlikte attı. 


Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliği yaptığı törene, Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Yılmaz, Altındağ Belediyesi Ak Parti meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283