CHP‘de toplu istifa
Yolcu otobüsü devrildi: Ölü ve yaralılar var!
CHP’nin sürpriz Köşk adayı!
Twitter’da ’Survivor sevişme sahneleri’ şoku!
Ankara’da üniversiteli kıza tecavüz
Haber Tarihi : 16.05.2013 17:35:30
Ankara’da üniversiteli kıza tecavüz
Ankara'nın gözde semtlerinden Bahçelievler iğrenç bir tecavüz olayına sahne oldu. Üniversiteli genç kız kendisini takip eden yüzleri poşulu iki kişinin saatlerce tecavüzüne maruz kaldı.
 
Başkentliler şokta! Ankara'nın en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Bahçelievler'de üniversite öğrencisi bir genç kız kendisini takip eden iki kişinin tecavüzüne uğradı. Genç kızı kaçırıp bir depoda saatlerce tecavüz eden sapıklar tanınmamak için yüzlerini poşuyla kapattılar.

İğrenç olayın ardından hastaneye giden genç kız ikinci kez şok yaşadı. Çünkü gittiği iki hastane kan ve doku örneği almayı reddetti.

19 yaşındaki üniversite birinci sınıf öğrencisi bir genç kız kendisini takip eden ve yüzlerini poşuyla kapatan iki kişi tarafından siyah bir minibüsle kaçırıldı. OSTİM’de boş bir depoya kaçırılan genç kızı öldürmekle tehdit eden zanlılar genç kıza saatlerce tecavüz etti. Yüzlerindeki poşuyu hiç çıkarmadıkları öğrenilen zanlıların kredi kartı şifresini zorla öğrendikleri genç kızın bankadaki bin lirasını çektiği ifade edildi. Parayı aldıktan sonra genç kızı sokak ortasında araçtan atan tecavüzcüler kayıplara karıştı.

SAHTE PLAKALI TAKİP
Perişan haldeki genç kız, çevredekilerin yardımıyla polise sığındı ve başına gelenleri ağlayarak anlattı. Genç kızın ifadesi üzerine Ankara Emniyeti alarma geçti. Polis, olayın meydana geldiği bölgedeki tüm MOBESE ve güvenlik kameralarını inceledi. Kamera kayıtlarında genç kızın kaçırıldığı lüks minibüs saptandı, ancak plakasının sahte olduğu belirlendi. Kamera kayıtlarında ayrıca, minibüsteki kişilerden birinin genç kızı takip ettiği görüldü. Olayın ardından Ankara Emniyeti’nde aralarında istihbaratçı polislerin de bulunduğu özel bir ekip oluşturuldu.

BÜYÜK ŞOK
Tecavüz dehşetiyle sarsılan genç kız, ikinci bir şoku da doku ve kan örneği alınması için götürüldüğü iki devlet hastanesinde yaşadı. İddiaya göre, ilk olarak götürüldüğü hastanede genç kıza, “Biz bu işe karışmayız” denildi. Hastane görevlileri genç kızdan doku ve kan örneği almadı. Bunun üzerine genç kız başka bir hastaneye götürüldü. Ancak hastane görevlilerince burada da genç kıza aynı yanıt verildi.

Polisin, saatler süren çabaları sonucu alınan kan ve doku örnekleri şikâyet dilekçesine konuldu. Şikâyet üzerine Sağlık Bakanlığı, konuyla ilgili olarak soruşturma başlattı.
 
www.ankarameydani.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.